Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dukan od 18m2 TC Bunjakovec 1kat

150 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Атлас Недвижности 18 Pri 13:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Атлас Недвижности
Stan prazen 43m2 Aerodrom samo na 1/8kat 150 ЕУР
Stan vo Kozle od 40m2 namesten dvosoben prizemje 220 ЕУР
Nov stan od 61m2 na 5/9 dvosoben Taftalidze 1 ITNO 61 000 ЕУР
Trosoben stan 58m2 Nov Aerodrom 1 050 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se izdava dukan vo TC Bunjakovec na sprat so pogled nakaj Partizanska dukanot e 18m2 so sanitaren cvor.
Cena 150 evra
tel.078/222-112
Атлас Недвижности
Агенцијата за недвижности "Атлас Недвижности" посредува при продажба, издавање и заменување на било каква недвижност (станови, куќи, деловни простори, канцеларии, плацеви, магацински простори и сл.) и нуди услуги во стручно советување за истите. Во соработка со наш адвокат и нотар ви гарантираме сигурност. Исто така ви нудиме услуги за реновирање на недвижности (целосно) и дизајн на ентериер како и изработка на истиот со одличен квалитет.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Tregoje në hartë
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Dvosoben stan 53m2 NOV vo Aerodrom 300 ЕУР
Nov stan 60m2 trosoben so dvor vo Kozle 1 000 ЕУР
Dukan od 24m2 vo Debar Maalo 1 280 ЕУР
Nov stan od 99m2 Przino na vtori kat 870 ЕУР
Në fillim