Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dukan vo Aerodrom

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: URBAN LIVING 15 Sht 16:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Одличен дуќан со површина од 20м2 во Аеродром на одлична локација во непосредна близина на Железничка.
Цена: 220 евра
Повеќе информации на:
079 280 201 Рина
Шифра: 699
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rimska 3 Tregoje në hartë
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
 URBAN LIVING
URBAN LIVING izdava stan vo Karpos 200 ЕУР
URBAN LIVING stan vo Cairs JAJA PASA 31 000 ЕУР
Se izdava moderno opremen dvosoben stan kaj Rampa 280 ЕУР
Stan vo Karpos 4 vo ruskite zgradi 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione