Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavamr dukan 24m2 na Vanco Prke ednosmernata

Jepet me qera nga: Boris 11 Dhj 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
Dukan od 24m2 se izdava na ednosmernata Vanco Prke br.18. za povolna cena 250 evra/mesecno.
Në fillim