Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dukan

0 MKD

Jepet me qera nga: Stojan 10 Jan 02:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
Se izdava dukan naselba osmi noemvri .Dukanot e so kvadratura od 40m2 ima parkink prostor i odgovara za poveke nameni.Lice za kontakt Stojan 078/472-941
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione