Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor vo Strumica

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Jane Aranikov 06 Sht 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава деловен простор во центарот на Струмица на старото градско корзо одма до кафулето "Que Pasa".
Jane Aranikov
+38970374191
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione