Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dukan vo centarot na Strumica

Jepet me qera nga: Милка 29 Maj 04:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Се издава дуќан во центарот на Струмица во близина на ГТЦ Глобал. Дуќанот има 70м2 и можност за користење магазински простор. Цена по договор
Милка
071/200-475
Në fillim