Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven objekt vo Tetovo

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Vladimir 12 Nën 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tetovë
Деловен објект со 2 тоалета и сопствена струја. Погоден за канцеларија, ординација, магацин и слично. Објектот се наоѓа на крстосница од улица 159 и 160 наспроти касарната во Тетово. Повеќе информации на 071 226 075
Vladimir
071226075
Leaflet
Në fillim