Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara lokal za iznajmuvanje

0 MKD

Kërkohet me qera nga: Jasmina 05 Mar 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Barame lokal za iznajmuvanje za restorance, po moznost opremen i cenata za kirijata da bidi prifatliva , bidejki imame seriozna namera za rabotenje. Kontaktirajte ne na 072596938
Jasmina
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione