Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Objekt od 250m2 vo Gostivar

Shitet nga: Kujtim 04 Shk 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
Shitet objekt,puntori dhe ish restoranti "Kanabis".Çmimi sipas mareveshjes.
Leaflet
Në fillim