Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dukan od 26m2 vo Kumanovo

20 000 EUR

Shitet nga: Toni 16 Shk 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
СЕ ПРОДАВА ДУЌАН, ЛОКАЛИТЕТ ГАРНИЗОН ТРЕТИ СПРАТ СО ПОВРШИНА ОД 26 МЕТАР КВАДРАТ ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА СО ТОАЛЕТ .
Leaflet
Në fillim