Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dukan Bitola

200 EUR

Shitet nga: nica 19 Qer 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
Se izdava ili prodava deloven objekt dukan od 44 m2 vo blizina na restoran Zezo poranesen Lovec
Leaflet
Në fillim