Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dukan od 205m2 vo Bitola itno

600 EUR

Shitet nga: nikola gulevski 27 Korr 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
ITNO!!Prodavam dukan 205 m2!!!600evra m2.Dukanot e momentalno iznajmen po cena od 700 evra
nikola gulevski
071775693
Leaflet
Në fillim