Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dukan od 34m2 vo DTC Seherezada

0 MKD

Shitet nga: Viktor 06 Mar 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
Se prodava (moze i za izdavanje) deloven prostor od 34 m2 vo DTC Seherezada, kompletno renoviran so sopstveno WC. Pogoden za sekakva dejnost. Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione