Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka so delovni prostorii vo Ohrid

0 MKD

Shitet nga: Ruzhdi 17 Sht 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Се продава куќа со деловни простории на почетокот на Охридската чаршија,куќата има поглед на главната улица која води до Охридското пристаниште од едната страна и од другата страна на почетокот од Охридската чаршија.
Ruzhdi
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione