Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dukan vo Tocila

Shitet nga: Biljana 17 Pri 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Prilep
Se prodava dukjan vo Tocila(Prilep) 21m2 so moznost za prosiruvanje od +10m2 so sanitaren cvor i cist imoten list. Dukjanot e so pogled prema glavnata ulica. Za povekje informacii javete se na 072 246 104 - Biljana.
Biljana
072246104
Në fillim