Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dukan od 24m2 stara carsija vo Prilep

0 MKD

Shitet nga: ..... 01 Pri 02:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Prilep
Se prodava dukan vo centarot na gradot,stara carsija, 24m2 cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione