Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven prostor vo Aerodrom po dogovor

200 EUR

Shitet nga: Todevska Lucija 07 Jan 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Deloven prostor vo novoizgradena zgrada .
Todevska Lucija
075329383
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione