Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dukan vo TC Zivko Brajkovski

7 500 EUR

Shitet nga: Marija 21 Gush 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Се продава дуќан во ТЦ Живко Бракјовски во Бутел 1 на први спрат до скали со имотен лист
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione