Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kiosk od 9m2 vo naselba Radishani

Shitet nga: Marija 04 Shk 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kioskot raboti odlicno, go prodavam poradi zaminuvanje vo penzija. Se naogja do ucilisteto Aco Sopov, na avtobuska stanica, 9m2, upotrebliv vednas. Najdobrata lokacija vo Radisani. Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim