Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dukan vo Dzon Kenedi

0 MKD

Shitet nga: Xhelal 20 Maj 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
СЕ ПРОДАВА ДУЌАН

- ВО ул. ЏОН КЕНЕДИ спроти КИПЕР МАРКЕТ.
СО СИТЕ ДОКУМЕНТИ. 35м2+.

Цена по договор.

Контакт Тел: 071/943-886.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione