Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

95m2 lokal-Stara carshija top lokacija

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ААМ Недвижности 25 Shk 09:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ААМ Недвижности
54м2 со 2сп, кај Општина К.Вода 1 ЕУР
Plac 920m2 so vikendica 40m2 Jurumleri 0 ЕУР
Novogradba 36m2 39m2 60m2 i 63m2 Taftalidze 2 1 ЕУР
Apartman za prestoj Krojac Angelkovski 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Деловниот простор е во Турска/стара чаршија, на одлична локација, повекенаменски
-подрумска просторија/магацин со вентилација
-приземје со тераса
-прв кат со тоалет
-втор кат со тоалет
-поткровје или тераса покриена

Може и изнајмување и продажба

Инфо: 076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Даме Груев бр. 7 локал 9 Tregoje në hartë
076649607
ААМ Недвижности
079333103
Leaflet
ААМ Недвижности
86m2+garaza 15m2 k.voda rampa 1 ЕУР
Дуплекс 75м2 +75м2 кај Млечен - новоградба 1 ЕУР
Izdava stan 42m2 prazen kaj Angelkovski 0 МКД
Kuka od 252m2 so plac 450m2 vo Butel 1 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione