Deloven prostor vo Centar

Shitet nga: Владимир 06 Qer 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: ул.Пролет бр.9
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Centar, Shkup
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Продавам деловен простор, погоден за сите намени, поседува услови и за угостителски објект, сопствен паркинг простор, во Центар на Скопје спроти Тутунски
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim