Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven prostor

210 000 EUR

Shitet nga: goran 21 Gush 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se prodava deloven prostor (dukan) vo strog centar, 94m2 so podrum 45m2, dva toaleti, servisen vlez/izlez, moznost za galerija, prostor pred dukanot za terasa 100m2. adresa ul. Maksim Gorki br.31a.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione