Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DTC Mavrovka Dukan Kafic

95 000 EUR

120 000 EUR

Shitet nga: Bruno 25 Gush 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se pordava Dukan vo Mavrovka - Divan Kafe celosno opremen 72m2 so cist imoten list. Moze pola plakanje vo gotovo drugata polovina koli ili dajte ponuda.
Bruno
071 524 634

Viber:
da

WhatsApp:
da
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione