Dukan od 52m2 vo Kapistec

Shitet nga: Maja 18 Maj 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Adresa: Vasil Gjorgov 33 lokal 3 Kapistec
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Centar, Shkup
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Se prodava dukjan vo Kapistec 36m2 so veranda 16m2 lociran sproti stariot trgovski vo Kapistec. tret lokal od glavnata ulica Vasil Gjorgov dobra lokacija za bilo koja dejnost.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim