Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

DUKAN VO CENTAR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Property One 16 Dhj 16:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Property One
Stan od 53m2 vo Aerodrom 56 000 EUR
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 1 100 EUR
Nov stan 54m2 vo Aerodrom 56 700 EUR
Stan 60m2 vo Aerodrom 63 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Се продава дуќан 26м2 на одлична локација во Центар, наспроти Клуб на пратеници. Дуќанот располага со две засебни простории, кујна и тоалет.
Property One
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078259681
Property One
  Online
078306083
Property One
Kancelarii od 60m2 vo Centar -
Deloven prostor 230m2 vo Centar -
MODERNO OPREMEN STAN NA VODNO 600 EUR
DELOVEN PROSTOR NA ODLICNA LOKACIJA 1 000 EUR
Në fillim