Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dukan vo Centar

600 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 11 Shk 13:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AMARI
Stan vo Aerodrom 95 000 ЕУР
Novi stanovi vo gradba na Mlecen 1 250 ЕУР
Se izdava stan vo Centar 700 ЕУР
Stan na I kat vo Kozle 190 900 ЕУР
Se prodava dukan vo Centar na glavna ulica.Cenata e 2500 evra za m2.
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Visit our store page
SKOPJE Show on the map
078343707, 078403704, 078443510
AMARI
Se izdava stan vo Debar Maalo 250 ЕУР
Dukani vo Debar Maalo -
Stan vo Taftalidze 76 000 ЕУР
Se izdava deloven prostor vo Hrom 6 ЕУР
Në fillim