Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DUKAN VO GTC

0 EUR

Shitet nga: Елена Трпчева 31 Korr 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava dukan vo GTC 19m2 suteren, mozhe i so se firma a moze i samo dukjanot.

070262209
Елена Трпчева
070262209
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione