Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dukan od 15m2 vo Kapistec

24 000 EUR

Shitet nga: radica 06 Mar 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
dukanot se naoga karsi cvetniot pazar vo naselbata kapistec, na odlicna lokacija povolen za sekakov tip na mal biznis
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione