Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven prostor TC Eskada od 46 m2

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 16 Jan 10:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
Ubavi kancelarii Centar Park 215m2 i 70m2 terasi 0 ЕУР
NOV stan 107m2 Jaja Pasha 1 000 ЕУР
NOV STAN 58m2 CENTAR 1 200 ЕУР
STANOVI VO KOZLE NOVOGRADBA 1 050 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Se prodavaat 2 lokali vo Avtokomanda vo TC ESKADA pod Nadvoznikot. Lokalite mozat da Se podelat na 2 nivoa so galerija imaat visina. Slobodni I vselivi vednas. Moze I izdavanje . Toj sto gleda na Bulevar e 46m2 plus 20, toj od 27m2 gleda kon pristapna ulica. Cena po dogovor
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
STAN KARPOS NAS  ALEKSANDRIJA 75m2 890 ЕУР
DUKAN VO GTC NA UBAVA LOKACIJA 6 500 ЕУР
NOV STAN ОD 73m2 VO CENTAR 1 250 ЕУР
NOVOGRADBA stan Taftalidze 84m2 so ubava terasa 1 050 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione