Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Objekt

0 MKD

Shitet nga: Zivko 01 Sht 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava objekt (so odobrenie za gradenje i plateni komunalii). Objektot se naoga vo naselba Keramidnica, kaj Skopski saem. Cena po dogovor
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione