Dukan 60m2 vo Miladinovci

Shitet nga: Denco 27 Jan 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Miladinovci
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Ilinden, Shkup
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Se prodava/izdava dukjan vo miladinovci od 60m2 so dvorno mesto od 50m2 cena po dogovor
Tel za kontakt : 078 675 253 070 244 907
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim