Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LOKAL 20m2 VO KOZLE

21 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 13 Tet 10:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Se prova lokal od 20m2 vo Kozle nasproti studenskiot dom Goce Delcev orientiran prema glavna ulica.

Evidenten broj 34739

Za poveke informacii Agencija za nedviznosti Dom Dizajn
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Prekrasen DUPLEKS vo Zdanec 190 000 EUR
EKSTRA STAN VO K VODA 66 300 EUR
Trosoben stan 95m2 na Partizanska 450 EUR
DVOSOBEN NOVOGRADBA 49M2 SO PARKING MESTO CENTAR 65 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione