DELOVEN PROSTOR OD 126m2 VO AERODROM Tri Biseri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: COREX Real Estate 17 Korr 11:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

1 200 EUR

Adresa: Aerodrom
Sipërfaqe: 126 m2
Komuna: Shkup
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Se prodava deloven prostor vo n.Aerodrom, vo TCTri Biseri.
Delovniot prostor e so kvadratura od 126m2.
Renoviran.

Cena:1200evra po m2.
Kupuvacot nema obvrska za agenciska provizija!

Sifra:1790
Kontakt:075 205 008 agent Aleksandra
[email protected]
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim