Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Deloven prostor vo Crnice

18 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 15 Sht 16:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR OD 18M2 29 000 ЕУР
STAN VO KAPISTEC 58 800 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO BLIZINA NA PAZARCETO VO GjORE 220 ЕУР
Se Izdava 2 soben Stan vo Karpos 200 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се продава деловен простор во Црниче 15 м2, кај подвозникот, во сутерен, со санитарен јазол
Евидентен број 26724
Контакт тел. 078/339-361 Ивана Дом-Дизајн
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Nov stan od 39m2 vo Kisela Voda kaj Sampionce 39 800 ЕУР
SE IZDAVA POLU-NAMESTEN STAN VO CENTAR OD 47M2 200 ЕУР
Se iznajmuva stan vo Kozle 550 ЕУР
Odlicen stan vo Centar Debar Maalo 87 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione