Dukan od 66m2 vo Centar

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Прима Каза 27 Jan 16:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

99 000 EUR

Adresa: Partizanska
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Shkup
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
sifra 966 Centar kaj Broz kafe, se prodava nov dukan na pr/5 kata, novogradba so 3 vleza, so saniaren cvor, so dozvola.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim