Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DUKAN VO TAFTALIGE 1

50 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 19 Sht 14:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
STAN VO CENTAR 82 000 EUR
DVOSOBEN STAN 53M2 VO CENTAR 60 000 EUR
TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 75 000 EUR
3 SOBNI NOVI STANOVI VO CENTAR 98 770 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 ВО БЛИЗИНА НА АРХИВОТ НА МЕКЕДОНИЈА И ПАЗАРОТ СЕ ПРОДАВА ДУЌАН НА ДВЕ НИВОА СО ВНАТРЕШНИ СКАЛИ ОД 20М2 НА ПРИЗЕМЈЕ И МЕЗАНИН ОД 30М2,СО ИЗЛОГ, Ш.765
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 41 360 EUR
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN VO TAFTALDIZE 1 500 EUR
3 SOBEN STAN VO CENTAR 104 000 EUR
4 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 87 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione