Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DUKAN OD 14m2 VO SKOPJE ITNO

24 000 EUR

Shitet nga: Ivana 08 Mar 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се продава дуќан во Тц.Беверли Хилс
ниско приземје.
Контактирајте ме ако сте заинтересирани.
Хитно!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione