Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dukan od 29m2 vo GTC

75 000 EUR

Shitet nga: dukan 23 Pri 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava dukan 29m2 vo GTC SKOPJE..2 kat..odlicna lokacija ..na pesacka zona,vednas do liftot,renoviran,golem izlog!
izdaden pod kirija!!
Extra cena!!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione