Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DUKAN VO STROG CENTAR NA TETOVO

Shitet nga: Jovanka 28 Nën 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tetovë
Se prodava dukjan vo strogiot prometen centar na Tetovo, na ulica Boris Kidric vo blizina na restoranot Punto Verde.

Cena po dogovor. Kontakt Jovanka 070809484
Jovanka
070809484
Leaflet
Në fillim