Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TWINS house Del prostor od 63m2 vo centar kaj VERO

99 990 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: " TWINS house " - AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI 13 Gush 12:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
 " TWINS  house " - AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI
TWINS house STAN od 50m2 na bul MARSAL TITO 42 500 ЕУР
TWINS house STAN od 83m2 vo Strog Centar 65 500 ЕУР
TWINS house izdava stan od 90m2 kaj Sipad 160 ЕУР
TWINS house STAN  od 73m2 na ul;ILINDENSKA 48 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Tetovë
Se prodava deloven prostor vo blizina na gradskiot pazar vo Tetovo.

Delovniot prostor e so povrsina od 63m2 i e pogoden za bilo koja namena.

Za poveke informacii :

WEB > twinshouse.com.mk
E-MAIL > [email protected]
TEL : 070/240-559 ,078/240-558 , 078/240-559
" TWINS house " - AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI
TWINS house - REAL ESTATE Povelete javete se na nasite telefoni ili pisete ni na nasata e-mail adresa na agencijata dokolku sakate da : - PRODADETE - KUPETE - IZDADETE bilo kakov NEDVIZEN IMOT. Nasiot TIM e tuka da vi pomogne okolu site prasanja vo vrska so vasiot nedvizen imot. P O V E L E T E !!! Nasiot tim ve ocekuva.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
1200 Tetovo Tregoje në hartë
070/240-559 , 078/240-558
https://www.twinshouse.com.mk
" TWINS house " - AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI
070/240-559 , 078/240-558 , 078/240-559
 " TWINS  house " - AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI
TWINS house STAN 46m2 + 22m2 DEL.PROSTOR blok 70 58 000 ЕУР
TWINS house Nov Stan od 79m2 na 2-ri kat CENTAR 64 000 ЕУР
TWINS house KUKA od 270m2 vo STROG CENTAR 214 990 ЕУР
TWINS house Stan od 63m2 prv kat STROG CENTAR 61 900 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione