Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven prostor

0 MKD

Jepet me qera nga: Ivan 15 Shk 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Izdavam deloven prostor vo s. Orovnik , Ohrid (na 7km od Ohrid i Struga).
Delovniot prostor ima 200 mkv i dvorno mesto od 700mkv.
Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione