Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV DELOVEN OBJEKT LISICE 1550m2

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 16 Shk 16:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
Se izdava funkcionalen stan 60m2 vo Centar 400 ЕУР
PREUBAV STAN 53m2 CITY GARDEN 69 340 ЕУР
NAJUBAVIOT PLAC OD 770m2 VO GORNO NEREZI 80 ЕУР
EKSKLUZIVEN DELOVEN OBJEKT 0 МКД
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
SE IZDAVA NOV DELOVEN OBJEKT VO LISICE. Objektot e sostaven od 300 m2 kancelariski prostorii na kat i 1250m2 prizemen del HALA koj moze da sluzi kako magacin, proizvodstven pogon i sl. Ima visina 6m.Objektot ima ogromen dvor za parking. Ima odlicen pristap. Sloboden vednas. cena po dogovor
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
MODEREN STAN OD 92M2 KAJ CITY MALL KARPOS 4 1 250 ЕУР
Stan od 88m2 so 36m2 dvor Kozle odlicna Lokacija 112 000 ЕУР
EKSKLUZIVNA PARCELA VODNO 1230m2 800 ЕУР
ODLICEN VEDNAS VSELIV STAN TAFTALIDZE KOZLE 51m2 1 050 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione