Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven objekt so dvorno mesto vo Kavadarci

79 EUR

Shitet nga: Zoran 17 Nën 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Kavadar
Деловен објект со површина од 1060 м2 и дворно место од 5000 м2. До објектот има вода ,струја и канализација.Објектот е на асвалтен пат на почетокот на село сопот Кавадарци.
Може да се продава на делови и на рати во зависност од вашите потреби и можности.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione