Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven objekt

Shitet nga: damjan atanasovski 01 Pri 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Се изнајмува или продава деловен објект.
Објектот е поранешен производствен погон на ,,Дивино” брендот на ракија Антика.
1200m квадратни приземје + 1200m квадратни подрум.
Се наоѓа на ул. Перо Наков до кванташкиот пазар на главна улица одма до Промес.
Цена по договор.
damjan atanasovski
075430204
Leaflet
Në fillim