Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ITNO DELOVEN PROSTOR VO TAFTALIDZE 1

87 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 14 Nën 13:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
STAN 39M2 VO GORCE PETROV SPROTI DOMA MEBEL 30 000 ЕУР
SE IZDAVA KOMPLET OPREMEN NOV STAN AERODROM 300 ЕУР
TROSOBEN STAN VO LEPTOKARIJA 78 000 ЕУР
ODLICEN 62M2 STAN VO KARPOS 4 55 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Итно се продава деловен простор со површина од 165м2 ( на 2 нивоа) одличен за производство,магацин со канцеларии и др. во Тафталиџе 1 во близина на Јан Амос Коменски, просторот се наога во мала станбена зграда. Цената е договорна.
шифра 1329
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Контакт 076277779 071315278
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Tregoje në hartë
071315278 076277779
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
071339067
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Nov dvosoben stan 53m2 vo Kapistec 1 200 ЕУР
NOV DVOSOBEN 53M2 VO AERODROM 1 100 ЕУР
OPREMEN DVOSOBEN 54M2 STAN VO TAFTALIDZE 1 60 000 ЕУР
NOVA OPREMENA GARSONJERA 30M2 VO CITY GARDEN 40 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione