Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dukan 120m2 vo Skopje

90 000 EUR

Shitet nga: goce 10 Shk 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
prodavam kukja 70 k2 zidana 120 k2 lokal dvorno mesto 300 k2 zidana garaza prostorot e pogoden za ordinacija kasino skolo za stranski jazici furna za leb i dr. nameni
Leaflet
Në fillim