Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HALI MAGACINI OD 200m2 DO 8000m2

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 01 Pri 10:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ASTORIA NEDVIZNOSTI
KANCELARISKI PROSTOR TAFTALIDZE OLIMPIKO 0 МКД
Odlicen del.prostor na ul. Makedonija 0 МКД
Odlicen stan za deloven vo strog Centar 0 МКД
Stan so 2 spalni vo Crnice + garaza 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Astoria Nedviznosti iznajmuva/prodava delovni objekti (hali, magacini, kancelariski prostor) na atraktivna lokacija, so napomena deka iznajmuvame hali koj odgovaraat po site kriteriumi i potrebi za ODGLEDUVANJE na KANABIS i sekoj drug tip na proizvodstvo i skladiranje .
24 casovno obezbeduvanje, obezbeden parking.

ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул “Аминати трети„ бр 65 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Odlicen dukan vo Stara Carsija 194m2 0 МКД
LUX APARTMENT FOR RENT VODNO 0 МКД
Odlicen trosoben stan vo Kozle 0 МКД
Luksuzen kat od kuka od 150m2 vo Kozle 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione