Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR 200m2

0 EUR

Jepet me qera nga: Dine 03 Pri 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Të tjera
Izdavam deloven prostor 200m2 vo Gevgelija,pozadi glavnata poshta,dobro zashtiten i pogoden za se.Cena 250 evra.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione