Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven Prostor od 200m2 vo Kicevo

1 100 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Dilaver Ibraimi 11 Maj 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Të tjera
Delovniot Prostor se najduva vo centarot na Gradot do Hotel Union
Delovniot Prostor mozi da Se podeli i da ima dva posebni vlezovi so po 100m2
isto taska ima i Podrum koj mozi da se koristi kako Magazin,se razbira ima i Grazi
vo delovnite Prostori ima i Parno na Srtuja i WC Opremeno

Dilaver Ibraimi
078567596
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione